Kas mes esame

Kas mes esame

Teikiame buhalterinės apskaitos, įmonių steigimo, dokumentų administravimo, finansinės analizės paslaugas, konsultuojame verslo paskolų suteikimo kredito įstaigose klausimais.

Įmonėje dirba ilgametę patirtį sukaupę savo srities specialistai, turintys aukštąjį buhalterinės apskaitos išsilavinimą. Darbuotojai kelia kvalifikaciją seminaruose, yra sukaupę praktinių žinių UAB ir MB mokestinės, finansinės apskaitos klausimais.

Jūsų įmonės apskaita bus tvarkoma pagal LR teisės aktus ir buhalterinės apskaitos standartus, naudojant kompiuterizuotas apskaitos sistemas  . Atsakome už savo atliktus darbus, įmonės veikla apdrausta civilinės atsakomybės draudimu.

Mūsų teikiamos buhalterinės apaskaitos paslaugos apima visą Jūsų įmonės finansų tvarkymą bei reguliavimą, buhalterijos tvarkymą, paruošimą, perdavimą.
Mes greitai ir patikimai atliksime Jūsų įmonės srautų kontrolę, ir sutvarkysime įmonės buhalterinius dokumentus
Atsižvelgdami į Jūsų poreikius, mes prisitaikome prie Jūsų, ir siūlome tik tokias paslaugas, kurių Jums reikia.
Nesvarbu, kokia veikla Jūs užsiimate, finansinės ataskaitos bus paruošos laiku, ir finansiniai patarimai, susiję su buhalterinė apskaita pasieks Jus laiku.
Lankstumas, inovatyvumas, patirtis ir pasitikėjimas savo jėgomis, įgalina mus siekti geriausio rezultato, ir siūlyti Jums optimalias ir kokybiškas buhalterinės apskaitos paslaugas.

Mes galime Jums padėti jeigu :

Jūs pageidaujate savo įmonės buhalterinės apskaitos dokumentus patikėti  didelę patirtį turinčiam buhalteriui.
Jeigu jums reikalingas profesionalus buhalteris, kuris tvarkytų Jūsų įmonės buhalteriją, ir teiktų Jums išsamius finansinius patarimus.
Jūs ieškote, kas teiktų mokesčių inspekcijai visus pirminius ir antrinius buhalterinės paskaitos dokumentus, atliktų įmonės auditą ir finansų kontrolę.
Jūs pageidaujate betarpiško buhalterio ir vadovo bendravimo, visais apskaitos klausimais.
Jūs ieškote būdų, kaip sutvarkyti apleistą savo įmonės buhalterinę apskaitą.
Jūs ieškote patikimo buhalterio, kuris ne tik, kad patartų , bet ir atstovautų Jūsų įmonę, valstybinėse  institucijose .
Jums reikalingos pastovios konsultacijos su buhalterinės apskaitos specialistu

Call Now ButtonSkambinti